Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ur0$

ur0$


Broj poruka : 532
Godina : 29
Location : Lajkovac|Srbija
Datum upisa : 17.04.2008

Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju Empty
PočaljiNaslov: Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju   Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 4:55 am

ovo ovde je nelegalan poso za igre koje nisu napravljene za cheat ja bih voleo da mogu da cheatujem u cod 4 multiplayeru al neznam kako mozda mi neko ovde pokaze Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
srbindokoske

srbindokoske


Broj poruka : 89
Godina : 30
Datum upisa : 16.04.2008

Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju   Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 12:06 pm

pa stisnes samo Y za chat i kucas poruku ili T za team chat>kad koristis team chat moze samo tvoj team da vidi poruku.Ako te interesuju kako se pisu slova u boji,javi!
pozz lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://srbin.forumandco.com/
ur0$

ur0$


Broj poruka : 532
Godina : 29
Location : Lajkovac|Srbija
Datum upisa : 17.04.2008

Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju   Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 9:52 pm

znam kako se pisu u boji ali ne treba mi da se dopisujem i t sluzi za chat a y za team chat meni trebaju sifre za varanje cheat al na multiplayeru
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju   Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Cheat sifre i uputstva kako se upotrebljavaju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: PC i Konzole :: PC igre-
Skoči na: