Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Registracija!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
alexa94
Admin
alexa94


Broj poruka : 196
Godina : 30
Location : Beograd
Datum upisa : 12.04.2008

Registracija! Empty
PočaljiNaslov: Registracija!   Registracija! Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 9:55 pm

Idete na register,zatim procitate pravila i ako se slazete sa pravilima idete na "Slazem se sa pravilima i ja sam stariji-ja od 13 godina ili imam tacno 13 godina(nemorate da imate 13 godina mozete da budete i mladji)A,ako se ne slazete idete na"Ne slazem se sa uslovima"i onda idete.A,ako se slazete onda popunite odgovarajuca polja i idete na posalji.Ako ima neki problem ili nesto nije dibro upisano,to ce vam prijaviti.Ako je sve u redu pisce vam "Vaš nalog je kreiran. Ipak, ovaj forum zahteva aktivaciju naloga. Ključ za aktivaciju je poslat na email adresu koju ste uneli prilikom registracije"
Onda u mail-u koj vam je poslat imte link za aktivaciju,tu kliknete i racun vam je aktiviran.Zatim se logirate tako sto idete na log in i onda upisete korisnicko ime i pasvord koje ste upisali prilikom registracije.
Nazad na vrh Ići dole
https://pcfun.forumsr.com
grof_patkula

grof_patkula


Broj poruka : 165
Godina : 36
Location : Земун
Datum upisa : 14.04.2008

Registracija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Registracija!   Registracija! Icon_minitimePon Apr 21, 2008 12:29 am

а ако неће неко да се региструје?
Nazad na vrh Ići dole
alexa94
Admin
alexa94


Broj poruka : 196
Godina : 30
Location : Beograd
Datum upisa : 12.04.2008

Registracija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Registracija!   Registracija! Icon_minitimePon Apr 21, 2008 12:59 pm

Nista nek samo onda gleda ne moze nista drugo affraid
Nazad na vrh Ići dole
https://pcfun.forumsr.com
ur0$

ur0$


Broj poruka : 532
Godina : 29
Location : Lajkovac|Srbija
Datum upisa : 17.04.2008

Registracija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Registracija!   Registracija! Icon_minitimePon Jun 16, 2008 1:41 pm

pa jeste ko brani
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Registracija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Registracija!   Registracija! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Registracija!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Dobrodosli! :: Deo za goste-
Skoči na: