Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Hitler:konačan pad -film

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mackica

Mackica


Broj poruka : 90
Godina : 39
Location : Hrvatska
Datum upisa : 16.04.2008

Hitler:konačan pad -film Empty
PočaljiNaslov: Hitler:konačan pad -film   Hitler:konačan pad -film Icon_minitimeUto Jun 24, 2008 8:07 pm

Dal ste gledali taj film?

Ja jesam i super film...

ŽANR:
Ratni / Drama

PRODUKCIJA:
Constantin film

TRAJANJE:
150 min

GODINA:
2004

«Dajte mi 5 godina i nećete prepoznati Njemačku» znao je 30-ih godina za govornicom uzvikivati budući kancelar Adolf Hitler, pred masama ljudi koji su ga pratili kao u transu. Obećanje je održano u travnju 1945., dvanaest godina od njegova dolaska na vlast Njemačka je uistinu bila neprepoznatljiva, razorena, popaljena, opkoljena i preplavljena neprijateljima sa svih strana...

Hitler:konačan pad -film 2db9ba971f0235e010a9cb184fbd2190_large

Još nakon «Hunde wollt Ihr ewig Leben» («Psi želite li živjeti vječno»), «Das Boot» ili «Stalingrad» bilo je jasno kako Nijemci znaju i mogu osjetljive teme iz vlastite bliske prošlosti obraditi izrazito kvalitetno, objektivno te s izrazitom dozom realizma, a upravo su im te odlike pomogle da izbjegnu sve potencijalne zamke nekakve nove «partizanštine», mada su imali izleta i u te vode («Die Brücke»). «Hitler - konačan pad» predstavlja još jedan korak dalje u tom nizu, zahtjevniji i teži nego li svi ovi raniji – jer se kroz priču o Gertraudel Junge, (Alexandra-Maria Lara) Hitlerovoj sekretarici, bavi sa 10 posljednjih dana u životu nacističkog diktatora.
Nazad na vrh Ići dole
http://zonakoprivnica.pro-forums.com/index.php
ur0$

ur0$


Broj poruka : 532
Godina : 29
Location : Lajkovac|Srbija
Datum upisa : 17.04.2008

Hitler:konačan pad -film Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitler:konačan pad -film   Hitler:konačan pad -film Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 2:49 pm

hahahaha ja nisam gledo ali ovaj sa slike je isti ama kad ti kazem isti hitler kako su ga napravili tako
Nazad na vrh Ići dole
 
Hitler:konačan pad -film
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Gde je hitler hteo da ode
» Poslednji film koji ste gledali?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Misterije sveta :: Hitlerova istorija-
Skoči na: